تبلیغات
Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> انجل فرندز - درباره شخصیت های تینکربل
انجل فرندز

عکس های دخترانه ووووووووووووووووووووووووووووووووووو انجل فرنندددددددددددددددددد
هر پری خاص استعداد که آنها انجام و یک شخصیت متمایز در نظر گرفته شده برای دختران جوان به هر پری با یک شخصیت مشابه مرتبط است. [2

  • تینکر بلی : (ابراز مای ویتمن در فیلم ها) تینکر بلی ، همچنین به عنوان "Tink" شناخته می شود ، sassy ، شجاع ، و زیبا است. اگرچه او در ابتدا مقاوم در برابر تبدیل شدن به یک سرهم بندی کردن "(پری که ایجاد و تعمیر چیزها ، نیز در کتاب معروف به« گلدان و تابه "استعداد پری) ، او را پذیرا میشود هویت هنگامی که او می آید به رسمیت شناختن ارزش استعداد خود. او بی تجربه است ، اما مشکل حل خوب است. او به راحتی می توان بی تاب و اذیت و در عین حال او به شدت وفادار است. با توجه به فیلم با بازی او ، دو چیز ، سنگ شکن بلوط و سم پاش گل او اختراع کرده است. به آرزوی خود ، به فراتر از توخالی پریزادی که در ماهتاب میرقصد برای پیدا کردن چیزهایی از دست رفته است.
  • Silvermist : (ابراز لوسی لیو در فیلم ها) Silvermist پری در آب استعداد ظاهر شرق آسیا است . او در جنبه مثبت از زندگی به نظر می رسد عمل می کند و به عنوان یک نفوذ بین تینکر بلی و Iridessa.
  • حنایی : (ابراز امریکا فررا در اولین فیلم و Bartys آنجلا در دوم [3] و فیلم سوم) حنایی پری حیوانی و استعداد است و بنابراین می تواند صحبت می کنند زبان همه موجودات به جز پروانه ها ، اما در یک کلیپ او دیده شد کمک به یک پروانه از پیله آن ، به معنی آن است که ناتوانی خود را به برقراری ارتباط با پروانه ها ممکن است یک اشتباه است.
  • Iridessa : (ابراز شده توسط بر Raven - Symone در فیلم ها) Iridessa پری زیبا نور استعداد ظاهر آفریقا است. او می تواند به عنوان یک کمال گرا توصیف شده است. او بهترین دوست تینکر بلی از همه است ، اما گاهی اوقات به او عصبانی می شود ، چرا که او بازی می کند در اطراف است. با این حال ، اگر تینکر بلی به کمک نیاز دارد ، Iridessa همیشه به کمک او می آیند. او معمولا بسیار شاد و عملی است.
  • Vidia : (ابراز شده توسط Adlon پاملا در فیلم) Vidia سریعترین پری سرعت پرواز ، استعداد است . او اغلب با استفاده از شرایط مانند "عزیزم" ، "عزیزم" و "نوعی کیک کوچک" ، بدون صداقت ، باعث اظهارات بی رحمانه و بی تاب است هنگامی که او در انتظار نگه داشته است. او همچنین مستقل ، حیله گر و لجوج است. او به تنهایی زندگی می کند در یک درخت آلو ترش است. اگر چه او را دوست پری دیگر ، او دارای یک نقطه نرم Prilla و بصورت حلقه در اوردن بعد.او اساسا antihero ، اما گاهی اوقات آنتاگونیست .
  • ترنس : (ابراز جسی مک کارتنی در فیلم ها) ترنس sparrowman استعداد گرد و غبار ، که دست در دست گرد و غبار از ادم بازیگوش و خطرناک به پری دیگر هر روز به طوری که آنها ممکن است سحر و جادو خود را انجام دهید ، و آرام و مهربان است. او را در پیروز شدن قوی در سرهم بندی کردن بل که او غافل است.
  • ملکه شیپور : (ابراز Anjelica هوستون در فیلم ها) ملکه شیپور رهبر پری "هرگز ، عاقلانه و محترمانه . نگرانی نهایی او در سلامت و رفاه افراد او است. گاهی اوقات ، او REE ملکه و یا فقط REE نامیده می شود. او ممکن است هر استعداد پری را داشته باشند.
  • ترجمه توسط: فقط عکس دخملونه
  • اگه نظرات زیاد باشه عکس همشونو میذارم.
  • نظر=دوست داشتن شما=گذاشتن مطالب بیشتر.+عکس

نوشته شده در پنجشنبه 17 شهریور 1390 ساعت 10:08 ق.ظ توسط nice girl نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت