تبلیغات
Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> انجل فرندز - powerpuffدرباره ی
انجل فرندز

عکس های دخترانه ووووووووووووووووووووووووووووووووووو انجل فرنندددددددددددددددددد
برین ادامه تا ببینین.درباره ی همشون هست.

بلوسم یا شکوفه: او یکی از باهوش ترین شخصیت هاست.، و به عنوان رهبر دختران Powerpuff شناخته شده است . 
مواد تشکیل دهنده شخصیت او این است "همه چیز خوب" ، رنگ امضا  اوبه رنگ صورتی است ، و او تا مدت ها با مو قرمز آتشین با پاپیون قرمزاست. او به خاطر داشتن افکار  آزادانه و صادقانه به استاد در مدت کوتاهی پس از خلقت او صحبت کرده ، نامگذاری شد. او اغلب به عنوان عضو بالغ ، سطح سر ، و متشکل از گروه دیده می شود ، 
اگر چه او ممکن است در زمان دعوا ، از خود راضی ، خرده ، و نیز تحلیلی است. او به "پدر و مادر" بابلس یا حباب  وباتر کاپ یا الاله  تمایل دارد ، و اغلب سعی می کند به بازی مصلح میان این دو اگر آنها مبارزه (هر چند او خیلی سریع با آلاله استدلال) در قسمت "یخ درد" ، او کشف توانایی خود را به مسدود کردن اشیاء با نفس خود. او همچنین چینی صحبت می کند.
.

بابلس یا حباب این یکی از ناز و حساس است. مواد تشکیل دهنده شخصیت او شکر ، رنگ امضای او آبی است ، و او به موهای کوتاه بلوند در دو pigtails.
او تمایل دارد به مانند کودک گروه عمل می کنند ، با وجود اینکه هم سن و سال به عنوان خواهر او ، اما او گاهی اوقات می تواند بسیار دیوانه. بهترین دوست او یک عروسک اختاپوس پر او خواستار "Octi" است.
و نمایشگاه توانایی را به هر دو درک زبان های خارجی (اسپانیایی ، ژاپنی) و برقراری ارتباط با حیوانات مختلف (سنجاب ، گربه ، هیولا). او همیشه برای (و نوازش با) حیوانات ایستادن ، به جز سوسک ، که او و خواهران پیدا کردن "بد". او نمایش داده و بی گناهی ، بازیگوشی و رفتار ملایم تعریف شده ، داشتن تمایل به ساده لوحانه ، ditzy ، مطیع و خجالتی.

باتر گاپ یا الاله: او سخت ترین از این سه می باشد . مواد تشکیل دهنده شخصیت او ادویه ، رنگ امضا خود را به رنگ سبز است ، و او تا به مو کوتاه سیاه و سفید با قفل کلاغ سیاه با موهای. او بچه شیطان در گروه است ، و او است خلق و خوی بسیار کوتاه است.در قسمت "سرپوش گذاشتن" ، او یک پتوی نرم سبز داشت که او با که او اعتماد به نفس را به عنوان یک جنگنده بهتر وسواس شده بود ، و او کاملا محافظ بیش از خواهران او ، همانطور که در "Buttercrush" نشان داده شده است. آلاله متنفر حمام و دوست دارد به گرفتن کثیف است. او تنها دختر Powerpuff بدون یک قدرت منحصر به فرد فوق العاده (به صرف نظر از پیچش یا حلقه زنی زبان او) و همچنین به عنوان تنها دختر Powerpuff زبانه است.

نمام شد نظر بدین تا چیزای دیگه هم بزارم.....

نوشته شده در دوشنبه 21 شهریور 1390 ساعت 09:02 ق.ظ توسط nice girl نظرات |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت